Bylinné pečetě na vlastní kůži

13.01.2020

Bylinné pečetě na vlastni kůži
Tak jsem konečně včera  vyzkoušela na svém vlastním těle, jak je vlastně příjemná tato procedura. Znáte to: kovářova kobyla... ;-) No a jaké to bylo? Čtěte až do konce!
Nejdřív jsem se nahřála 15 minut v infrasauně. Pak jsem se osušila a uložila na lehátko a naše úžasná terapeutka Míša mě zabalila do zásadité deky. Následovala olejová masáž celého těla zázvorovým olejem, doplněná solným peelingem, který připravil celé tělo na absorpci výtažků z bylin.
No a pak přišla třešinka na dortu v podobě Míšina hýčkání celého mého těla zásaditými pečetěmi, které vidíte na fotkách. Mimochodem pečetě se pochopitelně připravují pro každého klienta nové a jsou vždy jen na jedno použití.
A jak jsem se cítila? To blaho tepla a jemné dotyky pečetí těžko popsat. A když už jsem byla celá voňavá a přijemně zrelaxovaná, nabídla mi Míša ještě, že když mi ze zábalu kouká jenom hlava, že mi udělá lymfodrenáž hlavy a obličeje. Dodávám toliko, že omamná vůně bylin a relaxace hlavy způsobila, že jsem okamžitě usnula a nechala celou tu zásaditou šťávu na sobě pěkně působit - aby mi potom později došlo, že bude pro všechny lepší, když tuhle skvělou proceduru dáme takhle celou celičkou se všemi součástmi do nabídky a prodloužíme ji na 1,5 hodiny. Saunu lze vynechat.
Bylinky jsem na sobě nechala působit do večera, kdy jsem vše dovršila zásaditou koupelí. Nepřestává mě fascinovat, co všechno se z těla do koupele uvolní! A pocit lehkosti celého těla byl nepopsatelný! Vyzkoušíte i Vy?.....