Popis služeb

Biorezonance BicomCelostní přístup 

Bezbolestná metoda 

Bez vedlejších účinků 

BICOM se využívá zejména při frekvenční analýze a odstranění těžkých kovů, alergických, plísňových, parazitálních, virových a bakteriálních zátěží, jako např. borelióza, nebo chlamydie, ale také jako pomoc při závislostech. 

Řešení příčin, nikoliv důsledků.


Hubnutí pomocí biorezonance 

Hubnutí na přístroji Bicom je určeno pro klienty, kteří chtějí zhubnout a dlouhodobě se jim to nedaří - u kterých nezafungovaly diety ani změna stravování a ani změna pohybových návyků.

Vhodný je také pro ty, kteří mají předchozími dietami a chybným stravováním zablokovanou látkovou výměnu. Klienti se cítí díky ošetření vyrovnaní., za pozitivní považují to, že se jejich myšlenky netočí pořád kolem jídla.

Důležitý krok pomoci je i antistresový program.

Díky biorezonanci lze zjistit i typ jedlíka- a vzorce chování, které mohou přístup k jídlu ovlivňovat,

Lze zjistit i důvod nadváhy- ať už je to nedostatek živin, nedostatečná vůle zhubnout, zablokovaná lymfa, zátěž toxiny, těžkými kovy, překyselení a mnohé další.

A pokud potřebujete tu správnou motivaci, ráda Vám ukážu moje fotky před a po..

Manuální lifting


Unikátní manuální lifting obličeje :

Manuální lifting obličeje je nová revoluční metoda, která dokáže bez pomoci skalpelu nebo botoxu výrazně omladit obličej.

Vzhled a kvalita pleti se manuálním liftingem zlepší natolik, že se často změní celkový výraz obličeje. Strhané a unavené rysy zmizí a klient odchází se zcela novou tváří.

A moje fotka před a po...je k dispozici ..:)

Ošetření celulitidy

Zásadité ošetření celulitidy pomocí MeineBase, masáže a ozónu.
Odkyseluje a vypíná tkáň. Osvobozuje pokožku od již vyloučených kyselin a škodlivin, takže je možné cíleně vylučovat další.

U nateklých končetin a při nadměrném zadržování vody napomáhá vylučování nadbytečné vody, která byla předtím v těle vázaná na kyseliny za účelem jejich naředění.. 

Zásadité bylinné pečetě

Souhra vynikajících olejů, přírodní vůně vybraných bylin, tepla bylinných pečetí a laskavých dotyků činí z tohoto ošetření něco mimořádného. Směs bylin ve speciálně připravených bylinných pečetích a zásadito-minerální sůl Meine Base detoxikuje organismus a přináší intenzivní prožitek plný vůní. Vlhkým teplem se postupně uvolňují jednotlivé složky bylin, které dodávají pokožce vitalitu, posilují lymfatický systém, látkovou výměnu a pozitivně působí i na pohybový aparát. Po této příjemné a hlavně velmi účinné proceduře se člověk cítí jako znovuzrozený, s pocitem lehkosti a skvělé nálady.

Vyzkoušejte to a budete nadšeni.

Detoxikační zásaditý zábal

Odkyselení a ošetření zásaditou kosmetikou ReVital a zásaditý peeling MeineBase.
Extrakt z břečťanu má anticelulitní, zeštíhlující a odvodňující účinek.

AC Cellu-Gel - anticelulitní gel chrání, zpevňuje a formuje pokožku, podporuje látkovou výměnu, prokrvení a odvodnění tkání, aktivuje lymfatický oběh. Díky prohřátí v infrasauně dochází k lepšímu vstřebání účinných látek.

Manuální lymfodrenáž

 odstraňuje otoky končetin, vytváří pocit lehkosti, zmenšuje jejich objem

- dokáže ulevit a zkrátit dobu léčby např. u výronů kloubů, zlomenin, chirurgických zákroků, pooperačních stavů

- pomáhá při hubnutí, odbourávání tuku, zrychluje metabolismus

- posiluje imunitní systém, dochází k detoxikaci organismu, odvádí z těla škodlivé produkty metabolismu

- zlepšuje stav celulitidy

Ultrazvuková liposukce- kavitace

Zapomeňte na marné snahy zhubnout a prostě zhubněte! Kavitace je moderní bezbolestná a vysoce účinná inovativní forma liposukce.

Principem kavitace je narušení membrány tukových buněk ultrazvukem. Obsah buněk se uvolní, dostane se do mezibuněčného prostoru a následně je přirozeně odplaven lymfatickými a močovými cestami ven z těla. Kavitace je moderní, bezbolestnou a vysoce účinnou alternativou chirurgické liposukce. Jedná se o neinvazivní ošetření vhodné k redukci tukových polštářků, které jsou velmi obtížně odstranitelné dietou nebo cvičením. Zároveň toto ošetření formuje postavu a zmírňuje projevy celulitidy. Výsledky kavitace jsou viditelné již po prvním ošetření. Kavitace je momentálně nejefektivnější prostředek, který zmírňuje projevy celulitidy a modeluje postavu.