Popis nabízených služeb


Biorezonance - unikátní metoda k podpoře zdraví:

Biorezonance = řešení PŘÍČIN, nikoli pouze důsledků tělesných a psychických problémů.
Biorezonanční programy, jako např. harmonizace těla, jednotlivých tělesných orgánů nebo i psychiky, energetický balanc, detoxikace organizmu - zbavení organizmu virů, bakterií, plísní, parazitů a dalších zátěží, alergie, ale i antistresový program s využitím Bachových esencí, vyrovnání akupunkturních drah, programy na hubnutí, program na redukci vrásek, odvykání kouření a další, významně přispívají k prevenci zdraví, celkové harmonizaci, regeneraci a ozdravení organizmu.

 

Hubnutí na přístroji Bicom

Hubnutí na přístroji Bicom je určeno pro klienty, kteří chtějí zhubnout a dlouhodobě se jim to nedaří - u kterých nezafungovaly diety ani změna stravování ani změna pohybových návyků.

Vhodný je také pro ty, kteří mají předchozími dietami a chybným stravováním zablokovanou látkovou výměnu.

Tento program lze navíc u nás kombinovat se zásaditými zábaly, a aktivací lymfy..

Lymfatická detoxikace na přístroji Diacom


Manuální lymfodrenáž :

Manuální lymfodrenáž je velmi účinná a jemná metoda k aktivaci lymfatického systému a celkové detoxikaci těla.

Manuální lymfodrenáž mimo jiné podporuje imunitní systém, zajišťuje prevenci otoků a odvod škodlivin z těla. Výborná je na regeneraci po sportu.


Unikátní manuální lifting obličeje 


Manuální lifting obličeje je nová revoluční metoda, která dokáže bez pomoci skalpelu nebo botoxu výrazně omladit obličej.
Vzhled a kvalita pleti se manuálním liftingem zlepší natolik, že se často změní celkový výraz obličeje. Strhané a unavené rysy zmizí a klient odchází se zcela novou tváří.


Masáž proti celulitidě je jednou z nejžádanějších odborných masáží. Kombinuje speciální ruční tlakovou masáž a ozónový zábal. Masážními hmaty a ozónem se uvolní tukové buňky, zlepší se podkožní metabolismus, krevní oběh a zrychlí se odtok toxických látek z těla. 


Odkyselení a ošetření celulitidy zásaditou kosmetikou ReVital

Extrakt z břečťanu má  anticelulitní, zeštíhlující a odvodňující účinek.

AC Cellu-Gel - anticelulitní gel chrání, zpevňuje a formuje pokožku, podporuje látkovou výměnu, prokrvení a odvodnění tkání, aktivuje lymfatický oběh. 


Bylinné pečetě:

Souhra vynikajících olejů, přírodní vůně vybraných bylin a teplo bylinných pečetí .

Směs bylin ve speciálně připravených bylinných pečetích a zásadito-minerální sůl Meine Base detoxikuje organismus a přináší intenzivní prožitek plný vůní. Vlhkým teplem se postupně uvolňují jednotlivé složky bylin, které dodávají pokožce vitalitu, posilují lymfatický systém, látkovou výměnu a pozitivně působí i na pohybový aparát. 


Kavitace - redukce tukové tkáně

Nejste spokojeni se svou postavou,někde zůstal špíček, který odolává cvičení i úpravě stravy ? Využijte naší frekvenční, neinvazivní, bezbolestnou metodu lokálního rozrušení tukových buněk, čímž dochází k příznivému lokálnímu formování (zeštíhlení) postavy. K této proceduře využíváme přístroj Sculptor II.