Popis procedur


Manuální lymfodrenáž :

Manuální lymfodrenáž je velmi účinná a jemná metoda k aktivaci lymfatického systému a celkové detoxikaci těla.. Této proceduře předchází důkladné uvolnění lymfatických uzlin a dechová cvičení, což výrazně zvyšuje účinnost celé procedury.

Manuální lymfodrenáž mimo jiné podporuje imunitní systém, zajišťuje prevenci otoků a odvod škodlivin z těla. Výborná je na regeneraci po sportu. Je to výborná podpůrná procedura při řešení nadváhy a otoků těla.

Krásná žena " (ale nejen žena)

Unikátní manuální lifting obličeje - krása bez skalpelu nebo botoxu 


Manuální lifting obličeje je nová revoluční metoda, která dokáže bez pomoci skalpelu nebo botoxu výrazně omladit obličej. Již po prvním ošetření dojde k podstatnému vyhlazení vrásek, zregenerování a napnutí pleti a Váš obličej se doslova rozzáří novou vitalitou.
Manuální lifting obličeje je velmi jemná technika, šetrná k pokožce a doprovází ji příjemný pocit hluboké relaxace a vnitřní pohody. Uvolněním svalů v obličeji a zlepšením prokrvení kůže, dochází k regeneraci vazivových a elastických struktur, k zrychlení odvodu odpadních látek, metabolismu a k úbytku podkožního tuku.
Vzhled a kvalita pleti se manuálním liftingem zlepší natolik, že se často změní celkový výraz obličeje. Strhané a unavené rysy zmizí a klient odchází se zcela novou tváří.
Výsledkem této speciální techniky je nejen prokazatelně mladší a příjemnější vzhled, ale zároveň dochází i k odbourání stresu, k obnově duševní harmonie, spokojenosti a psychické svěžesti.


Masáž proti celulitidě a zábal:

Masáž proti celulitidě a formování postavy je jednou z nejžádanějších odborných masáží. Kombinuje speciální ruční tlakovou masáž a ozónový zábal. Masážními hmaty a ozónem se uvolní tukové buňky, zlepší se podkožní metabolismus, krevní oběh a zrychlí se odtok toxických látek z těla. 


Odkyselení a ošetření celulitidy zásaditou kosmetikou ReVital

Extrakt z břečťanu má  anticelulitní, zeštíhlující a odvodňující účinek.

AC Cellu-Gel - anticelulitní gel chrání, zpevňuje a formuje pokožku, podporuje látkovou výměnu, prokrvení a odvodnění tkání, aktivuje lymfatický oběh. 

Parafín na ruce
Parafín na ruce

Parafín na ruceTeplý parafín postupně prohřívá ruce a podporuje prokrvení pokožky a regeneraci tkání. Pokožka po zábalu působí mladším a zářivějším dojmem.
Skvělá úleva pro Vaše namožené a unavené ruce .
Prohřátí svalů a kloubů přináší skvělou úlevu.


Bylinné pečetě:

Zásadité hýčkání bylinnými pečetěmi s detoxikačním účinkem.
Souhra vynikajících olejů, přírodní vůně vybraných bylin, tepla bylinných pečetí a laskavých dotyků činí z tohoto ošetření něco mimořádného. Směs bylin ve speciálně připravených bylinných pečetích a zásadito-minerální sůl Meine Base detoxikuje organismus a přináší intenzivní prožitek plný vůní. Vlhkým teplem se postupně uvolňují jednotlivé složky bylin, které dodávají pokožce vitalitu, posilují lymfatický systém, látkovou výměnu a pozitivně působí i na pohybový aparát. Po této příjemné a hlavně velmi účinné proceduře se člověk cítí jako znovuzrozený, s pocitem lehkosti a skvělé nálady.
Vyzkoušejte to a budete nadšeni !


Kavitace - redukce tukové tkáně

Nejste spokojeni se svou postavou,někde zůstal špíček, který odolává cvičení i úpravě stravy ? Využijte naší frekvenční, neinvazivní, bezbolestnou metodu lokálního rozrušení tukových buněk, čímž dochází k příznivému lokálnímu formování (zeštíhlení) postavy. K této proceduře využíváme přístroj Sculptor II.

Biorezonance - unikátní metoda k podpoře zdraví:

Biorezonance = řešení PŘÍČIN, nikoli pouze důsledků tělesných a psychických problémů.
Biorezonanční programy, jako např. harmonizace těla, jednotlivých tělesných orgánů nebo i psychiky, energetický balanc, detoxikace organizmu - zbavení organizmu virů, bakterií, plísní, parazitů a dalších zátěží, alergie, ale i antistresový program s využitím Bachových esencí, vyrovnání akupunkturních drah, programy na hubnutí, program na redukci vrásek, odvykání kouření a další, významně přispívají k prevenci zdraví, celkové harmonizaci, regeneraci a ozdravení organizmu.
BICOM - optima
Přístroj Bicom optima je biorezonanční přístroj, který využívá nejnovějších poznatků kvantové fyziky a biofyziky. Každá buňka, každá část těla, ale také viry, bakterie, toxiny, pyly, nikotin apod. má elektromagnetické vyzařování o určité vlnové délce se zcela individuální charakteristikou. A právě této skutečnosti využívá přístroj Bicom optima pro zcela bezbolestné a velmi účinné zjištění a následné odstranění tělesných, popř. i psychických problémů.         

Hubnutí na bikomu


V ceně je úvodní a výstupní vážení a měření složení těla a dvě konzultace s nutriční terapeutkou. Mimo to dostanete doporučený výživový plán.

Hubnutí na přístroji Bicom je určeno pro klienty, kteří chtějí zhubnout a dlouhodobě se jim to nedaří - u kterých nezafungovaly diety ani změna stravování ani změna pohybových návyků.
Vhodný je také pro ty, kteří mají předchozími dietami a chybným stravováním zablokovanou látkovou výměnu.

Tento program lze navíc u nás velmi efektivně (a zároveň příjemně) kombinovat se zásaditými zábaly, aktivací lymfy a lymfodrenáží. Tyto procedury celý proces hubnutí ještě podpoří.

K hubnutí na Bicomu dostanete možnost podstoupit tyto procedury s 10% slevou

Tělo je třeba podpořit i v detoxikaci zbavit odpadních látek a změnit vnitřní stav našeho organismu z kyselého na mírně zásaditý.
Příčinou problémů s váhou může být více .Proto se snažíme kombinovat více možností v péči o tělo a řešení nadváhy.

Výsledkem bude nejen štíhlejší, ale i mnohem lépe fungující tělo!

Podmínka je jediná: ochota klienta aktivně spolupracovat!

Detoxikace a formování postavy odkyselením

Individuální přístup ke každému klientovi.

Odkyselení těla
Odkyselení těla