Reference

Vzhledem k ochraně osobních údajů, jsou fotografie níže uvedené pouze ilustrativní !  A jména změněna.

Pavlína

manažerka

Nešťastná , nespokojená se svojí plnoštíhlou postavou, jsem potkala ,,zhublou" kamarádku. ,,Jak jsi to dokázala?" A tak mi vyprávěla, jak se vrhla do podnikání, realizovala Regenerační centrum Reflym a vše co tam nabízí napřed vyzkouší na sobě. "A výsledek vidíš". Tak mě to zaujalo, že jsem se do toho vrhla i já. "Mami buď jsi ty tak zhubla, nebo já jsem rychle vyrostl", řekl mi můj syn, když mě jednou po procedurách v Reflymu obejmul. Když už je Vám prostě přes 40 let, chce to komplexní, odbornou péči a tu jsem tam dostala.

Děkuji 

Karel

obchodní zástupce

Chodíme do centra Reflym s dcerkou na Bicom. Po několika detoxikačních a harmonizačních programech a změnou jídelníčku ohledně bezlepkové stravy dle doporučení paní Lenky se stav ekzemu dcery výrazně zlepšil. Paní Lenka už "jede", jak ona sama říká v bezlepkové stravě 12 let. Takže jsme se dozvěděli i hodně skvělých a dokonce i chutných receptů a rad, jak vařit bez lepku. Pokračujeme dál a manželce jsem zakoupil "Relaxační balíček", takže dcerka je na Bicomu a manželka v tu samou dobu relaxuje pod šikovnýma rukama paní Lenky a nebo slečny Míši!! Paráda!

Velmi spokojen jsem já i celá moje rodina.

Mirka

majitelka květinářství

Šla jsem do Reflymu ,zkusit,, program na odnaučení kouření. Byla jsem upozorněna , že úspěšnost je 80% a je to i na mé ,,hlavě,,.Už 2 měsíce nekouřím a věřím že už to tak zůstane! A místo cigaret, jsem si zaplatila masáže...:)

Iva

Doporučuji, skvělé služby, moc mi vše pomohlo, hlavně stres jsem odbourala díky bicom a čipu proti stresu, opravdu všem doporučuji, masáže též skvělé, prostě jedním slovem paráda 

Petr

student

Zkoušky na vysoké škole = jeden velký stres! Po harmonizačním programu proti stresu na přístroji Bicom , pomocí tzv. Bachových esencí, jsem se s trémou vyrovnal výrazně lépe.


Josef

důchodce

Ještě dnes nemůžu uvěřit tomu, že mi  biorezonace na Bikomu pomohla  s mojí chronickou únavou. 

Energetické posílení,odstanění stresu a detoxikace mě posílilo natolik, že mám zase opět sílu na naši kupu  vnoučat :)

Pavlínka

prodavačka

Mám chronické problémy s nohama. Není se čemu divit, jako prodavačka je přetěžuji každý den. Lymfatická masáž- správně lymfatická drenáž..noooooooo prostě boží.

Míša je opravdu šikovná a že to má význam poznám hned, když si oblékám po proceduře kalhoty!

Lenka

studentka

"Ušití" vhodné procedury - zábalu po masáži na celulitidu a dalšího postupu pro ,,zeštíhlení a ubrání špíčků" tam , kde tvrdohlavě odolávají jakékoliv snaze o zhubnutí cvičení a dietou. To mě mile překvapilo a hlavně ono to je fakt vidět. Musí se přidat ruka k dílu, udržovací péče je třeba, ale holky stojí to za to ! Už po prvním ošetření ozonem mám přes stehno o 3 cm méně! Boží....

Petra

účetní

Problémy v přechodu , návaly....už vás někdy napadlo, že to souvisí s hormonálníma změnama a překyselením a že to má řešení? A že jsou 3 typy lidí a každý z těchto typů zadržuje v těle škodliviny jiným způsobem? A že můžete vhodnou stravou podle čínské medicíny upravit metabolismus a donutit tělo opět spalovat a užívat si jídlo bez výčitek? Že lze pomocí biorezonance znovu nahodit metabolismus, zablokovaný častýma dietama opět do správných otáček? A že jako bonus navíc zase dostanete chuť a energii do života? Já už to vím a děkuji. 

Honza

provozní

Po absolvování několika procedur harmonizace a detoxikace na Bicomu a zakoupení odkyselujících prostředků, jsem jako dárek a poděkování dostal jako VIP klient relaxační masáž pro manželku. Velice milé překvapení!  

Martina

na mateřské dovolené

Hubnutí bez dřiny v posilovně a bez hladovění? Ono to fakt jde! Správný jídelníček k tomu pár dobrých rad ohledně vhodné sportovní aktivity a pochopení co kdy tělu dodat...i to Lenka umí parádně! A že v určitém věku to už jde ztuha, to ví i Lenka a díky hluboké osobní zkušenosti a odbornosti, předává ty moudra ráda dál. Takže holky, co trpíte na takzvanou " vodnatou obezitu", když zadržujete vodu a ne jenom tuk... zde budete v těch správných rukou.